Bas - Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych

CENTRUM TŁUMACZEŃ
PROFESJONALNYCH

O nas


Witaj na stronach Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS - firmy stworzonej dla Twojej wygody!

Firma BAS powstała 1 października 1995 r. W ciągu 18 lat obecności na rynku nauczyliśmy się, jak skutecznie zaspokajać oczekiwania klientów. Mamy przekonanie, że dobrze opanowaliśmy tę sztukę. Świadczy o tym wciąż rosnąca liczba naszych stałych zleceniodawców. Dziękujemy za okazane nam zaufanie, a tych, którzy nas jeszcze nie znają zachęcamy do zawarcia z nami bliższej znajomości!


Zobacz nasze referencje »Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS jest jedną z nielicznych firm polskich, które uzyskały certyfikat jakości PN-EN 15038:2006, potwierdzający wdrożenie europejskiej normy na usługi tłumaczeniowe, lokalizacyjne i zarządzanie projektami.

Certyfikat PN-EN 15038:2006 wydawany na podstawie audytu niezależnej jednostki certyfikującej stanowi udokumentowanie naszego profesjonalizmu i najwyższych standardów obsługi klienta.(kliknij w obrazek aby powiększyć)

Dlaczego BAS?

Dlaczego BAS? Bo jesteśmy fachowcami w naszej dziedzinie. Gwarantujemy, że współpraca z nami będzie dla Ciebie łatwa i przyjemna, a przede wszystkim, że zlecona usługa zostanie wykonana na czas i w sposób bezwypadkowy.Fachowość:

Bas.pl - fachowość

Dysponujemy zespołem najlepszych specjalistów językowych na rynku. Zatrudniamy ekonomistów, prawników, lekarzy, inżynierów, lingwistów i innych fachowców. Nasi tłumacze poddawani są rygorystycznej weryfikacji, dzięki czemu masz pewność, że każdy tekst trafi do właściwego człowieka.Bezwypadkowość:

Odsetek reklamacji zgłaszanych do BAS kształtuje się na minimalnym poziomie. W ubiegłym roku na 120 000 stron przetłumaczonych przez nas w ramach 18 000 zleceń tylko 0,18% zostało zgłoszone do ponownej weryfikacji. Wśród materiałów opracowanych do publikacji nie odnotowaliśmy żadnych zwrotów.Archiwizacja:

Tłumaczenia archiwizujemy w bazie danych. Wykorzystując najnowsze technologie zapewniamy klientom (po uprzedniej rejestracji) dostęp do dotyczących ich materiałów.Bezpieczeństwo:

Stosujemy zasadę bezwzględnej poufności. Dotyczy ona zarówno BAS jako firmy, jak i współpracujących z nami tłumaczy. Na życzenie klientów podpisujemy odrębne klauzule tajności. Dostęp do bazy danych odbywa się w sposób gwarantujący całkowite bezpieczeństwo dokumentów.Łatwość współpracy:

Wdrożyliśmy system zleceń elektronicznych, opracowany z myślą o Twojej wygodzie. Nasi pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących informacji na ten temat. Zlecenia przyjmujemy także mailem lub odbieramy bezpośrednio od klienta za pomocą naszej firmy kurierskiej (gratis). Wykonujemy poświadczenia przysięgłe, również w dniu zlecenia.


Zobacz opinie klientów na podstawie Ankiety Satysfakcji Klienta »